UWAGA!!! ZMIANY W PRACY DZIEKANATU.


Szanowni Państwo!
W związku wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego informujemy Państwa, że zgodnie z wytycznymi wprowadzamy zmiany w organizacji pracy Dziekanatu i Biura obsługi klienta. 

Od poniedziałku 16 marca 2020 przechodzimy na obsługę on – line. 
Wszelkie sprawy prosimy kierować do nas drogą mailową lub telefoniczną.
Obsługa na miejscu w dziekanacie spraw bardzo pilnych będzie odbywała się tylko w środy w godzinach 9.00 – 15.00. Jeśli zmuszeni są Państwo przyjść do nas bezpośrednio prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Zostaniecie Państwo umówieni w środę na konkretną godzinę, tak aby uniknąć gromadzenia interesantów. Każda osoba będzie obsługiwana indywidualnie w wyznaczonym terminie z zachowaniem środków ostrożności, tak aby minimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i drogą mailową. 

1. Drogą pocztową możecie Państwo wysyłać do nas wszelkie dokumenty jakie chcecie złożyć w dziekanacie, takie jak: dzienniczki praktyk, dokumenty rekrutacyjne, wszelkie podania, dokumenty do stypendium itp.
2 .Drogą mailową wysyłajcie do nas informacje o potrzebie wystawienia zaświadczeń czy skierowań na praktykę. Będziemy je na bieżąco wystawiać i wysyłać do Państwa. 
3. Drogą telefoniczną możecie się Państwo kontaktować we wszystkich sprawach jakie chcielibyście Państwo z nami załatwić, zapytać czy też rozwiać wątpliwości. 

Dane do wysyłki dokumentów drogą pocztową:

EDULABOR DZIEKANAT

ul. Górnośląska 56, pok.7

62-800 Kalisz 

Adres mailowy do kontaktu: 

Dla słuchaczy studiów podyplomowych:  biuro@andrzejbartosik.pl 

Dla studentów studiów dyplomowych:  dziekanat.kalisz@wwsse.pl 

Numery telefonów:

62 751 99 12 – obsługa dziekanatu

501 647 336 – obsługa dziekanatu

660 760 322 – dyr. Andrzej Bartosik

608 177 070 – pełnomocnik Rektora WNS WWSSE Agnieszka Bartosik 

Życzymy Państwu zdrowia i mam nadzieję, że możliwie szybko wrócimy zarówno na zajęcia jak i do normalnego trybu pracy obsługi Państwa spraw. Pozostaniemy w kontakcie z Państwem i będziemy na bieżąco informować jeśli będą zachodzić jakieś zmiany.